سوالات متداول

آیا هیچ سوالی دارید؟ سوال خود را اینجا بیابید یا از ما بپرسید

آیا کسب و کار خدماتی هم نیاز به سایت دارد ؟

سایت به بهتر دیده شدن کسب و کار شما کمک و دسترسی آسان به مشتریان می دهد فرقی نمی کند شما چه نوع کسب و کاری دارید. 

آیا برای ساخت یک برند الزاما به طراحی لوگو نیازمندیم ؟

لوگو می تواند اسم و تصویر برند شما باشد .  برند های بزرگ با طراحی یک لوگو خاص در ذهن جامعه ماندگار شدند . پس ممکن است الزام نباشد ولی داشتن یک لوگو یک گام بزرگ برای برند شما ست .

برای بازی سازی از کجا شروع کنم ؟

شروع بازی سازی نیاز به یک ایده خوب و یک  داستان خوب دارد بعد از آن شروع به طراحی نقشه بازی می کنیم 

داشتن یک صفحه در شبکه های اجتماعی چه کمکی به برند من میکند؟

امروزه نمی توان برندی را بدون شبکه ای اجتماعی تصور کرد . در قرن جدید شبکه های اجتماعی بخش بزرگی از تبلیغات برند را به عهده دارند پس یک کمک بزرگی برای یک برند هستند . اما باید یک صفحه حرفه های برای برند خود بسازید تا بیشترین تاثیر را روی مشتریان شما داشته باشد 

اولین گام برای ساخت یک اپلیکیشن چیست؟

شما در ابتدا باید یک تصویر کلی از نیاز خود از یک اپلیکیشین داشته باشید.سپس با دنبال کردن هدف خود به این نتیجه که اپلیکیشن شما بر چه اساس قرار است سود آفرینی کند،برسید.در مرحله بعد میتوانید از کاغذ خارج شوید و کار خود را برون سپاری کنید.پیشنهاد می شود 

آیا قصد استفاده از انیمیشن در وب سایت خود دارید؟

انیمیشن یکی از بهترین گام ها برای راهنمایی کاربران است.استفاده صحیح از جلوه های انیمیشنی می تواند موثر تر از دیگر روش ها به بیننده چیزی را آموخته و نقطه قوت وب سایت شود.تیم ما با استفاده از شیوه های خلاقانه ، ظاهری مدرن و کاربر پسند انیمیشن را به شما ارائه خواهد داد.

چه محتوایی برای طراحی و راه اندازی سایت لازم است؟

در این گام ما در ابتدا به اسمی نیاز داریم که قرار است سایت شما با آن نام ثبت شود.در مرحله بعد نیاز است مطالبی که از قبل دسته بندی کرده اید را در اختیار ما قرار بدهید.در صورت امکان می توانید عکس یا فیلمی ازمحل کسب و کار خود تهیه کرده ، برای جذب مخاطب و نمایش جزئیات دقیق تر برای ما ارسال کنید.

هاست و دامنه چیست؟

هاست در واقع یک کامپیوتر همواره روشن است که اطلاعات سایت شما به صورت شبانه روزی بر روی آن قابل دسترس کاربران شما می باشد. میزان فضای هاست ارتباط مستقیم با میزان اطلاعاتی دارد که می خواهید بر روی سایت خود قرار دهید.

برای طراحی سایت به چقدر فضا نیاز است؟

اگر قصد راه‌اندازی یک وب‌سایت اینترنتی را دارید، اولین سوالی که هنگام خرید هاست به ذهن شما می‌رسد بحث انتخاب پلن میزبانی وب است و اینکه چقدر فضای هاست برای شروع کار نیاز دارید. بیشتر کسانی که خواستار راه‌اندازی یک وب‌سایت هستند بودجه محدودی را به خریداری‌ هاست اختصاص می‌دهند که با توجه به نیاز سایت شما کار عاقلانه‌ای است چراکه در ابتدای کار شما می‌توانید محاسبه کنید چه میزان فضا برای‌هاست نیاز دارید و بعد هاست خود را ارتقا می‌دهید.

با چه میزان دانش می توان اقدام به راه اندازی وب سایت کرد؟

ساخت و توسعه وب سایت به مهارت های مختلفی نیاز دارد.یک طراح حرفه ایی باید سایتی به کاربر ارائه کند که در برگیرنده تمام نیاز های او باشد.تهیه یک طرح که نشان دهنده ساختار سایت و نحوه ارتباط بخش های مختلف باشد از مهم ترین بخش های این قسمت  می باشد.

سفارشات شما چگونه و تا چه زمانی رسیدگی می شود؟

تیم ما به سفارشات شما پس از ثبت نهایی ، در اسرع وقت رسیدگی می کند . تمام تلاش ما این است در کوتاهترین زمان ، بهترین و کارآمدترین نتیجه را به کاربران عزیزمان ارائه دهیم.

آیا بعد از تحویل سایت کار کردن با آن را اآموزش می دهید؟

در صورت لزوم و بنا به درخواست شما کاربران عزیز ، ما به آموزش آن اقدام می کنیم.

آیا امکان پرداخت قسطی هزینه وجود دارد؟

ما با توجه به توان مالی شما هزینه را بین 3 الی 6 ماه قسط بندی میکنیم تا شما از کسب و کارتان عقب نمانید.

شرایط استفاده از کد تخفیف چیست؟

هرکدام از شما عزیزان پس از ثبت اولین سفارش می تواند از کد تخفیف 10 درصدی ما بهره مند شود.

از ما بپرسید

اگر نتوانید سؤال خود را در اینجا پیدا کنید ، می توانید از ما بپرسید ، لطفا سؤال خود را ارسال کنید ، ما در کمتر از 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد.