هر کسی می‌تواند ایده یک کسب‌وکار بزرگ داشته باشد اما تا زمانی که آن ایده به یک واقعیت تحقق یافته تبدیل نشده است، هنوز صرفا یک ایده است. تا حالا ایده ای به نظرتان رسیده  که فکر کنید راه حل مشکلی است ؟ آیا آن ایده عملی شد ؟

همه ما در طول عمرمان به ایده های زیادی فکر می کنیم اما بیشتر آن ها به مرحله عمل نمیرسند اما ما ایده های شما را به عمل می رسانیم 

برای ساخت یک سایت در اولین مرحله نیاز به یک هدف است . این هدف است که به مسیر راه شکل می دهد . هدف را انتخاب کنید  و تمامی جوانب هدف را بسنجید . تک تک زاویه های یک هدف باید بررسی شود  . شما باید از دید مشتری ، بیننده ، کارمند و صاحب کسب و کار به هدف نگاه کنید .

در گام دوم باید یک مسیر را ترسیم کنید . این مسیر ایده شما برای عملی کردن هدفتان است. این ایده می تواند  داستان کسب و کار شما باشد . شما باید هر آن چیزی که به ایده ، هدف و کسب کار شما مربوط باشد در این مرحله به کار می رود 

در گام سوم ، شرایط رسیدن به هدف را باید فراهم کنید . تصور کنید شما برای رفتن به یک سفر برنامه دارید. شما شهر یا کشور مقصد را انتخاب می کنید ، مسیری که قصد طی کردن را دارید را انتخاب می کنید  بعد از آن شروع به  جمع آوری وسایل مورد نیاز سفر می کنید . در طراحی سایت هم شما در گام سوم باید وسایل سفر را آماده کنید یعنی ، تکمیل شرایط برای ساختن سایت . این مرحله با راهنمایی های ما ساده می شود.

در گام آخر سایت طراحی و ساخته می شود . در این مرحله ما سایت شما را طراحی می کنیم و با تایید شما شروع به ساختن آن می کنیم .